APXG160ARA181MF61G
Productnummer DigiKey
565-4528-2-ND - Tape & Reel (TR)
565-4528-1-ND - Cut Tape (CT)
565-4528-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APXG160ARA181MF61G
Beschrijving
CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
180 µF 16 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 22mOhm 15000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APXG160ARA181MF61G Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
15000 uur @ 105°C
Fabrikant
Chemi-Con
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
3.3 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Type
Polymeer
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Capaciteit
180 µF
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
16 V
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
ESR (equivalente serieweerstand)
22mOhm