CMPD3003A TR PBFREE
Productnummer DigiKey
1514-CMPD3003ATRPBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CMPD3003ATRPBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CMPD3003ATRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CMPD3003A TR PBFREE
Beschrijving
DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke anode 180 V 200mA Opbouwmontage TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.15 V @ 300 mA
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 nA @ 125 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 150°C
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke anode
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
180 V
200mA