CMPD2004S TR PBFREE
Productnummer DigiKey
1514-CMPD2004STRPBFREETR-ND - Tape & Reel (TR)
1514-CMPD2004STRPBFREECT-ND - Cut Tape (CT)
1514-CMPD2004STRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CMPD2004S TR PBFREE
Beschrijving
DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar serieschakeling 240 V 200mA Opbouwmontage TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabrikant
Central Semiconductor Corp
Inverse hersteltijd (trr)
50 ns
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 200 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 150°C
Configuratie diode
1 paar serieschakeling
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
240 V
200mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 100 mA