CMPD2004S TR PBFREE | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CMPD2004S TR PBFREE |
Beschrijving | DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23 |
Standaard levertijd fabrikant | 23 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Diodearray 1 paar serieschakeling 240 V 200mA Opbouwmontage TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Snelheid Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid |
Fabrikant Central Semiconductor Corp | Inverse hersteltijd (trr) 50 ns |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - sper lekkage bij Vr 100 nA @ 200 V |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur - verbinding -65°C ~ 150°C |
Configuratie diode 1 paar serieschakeling | Type montage Opbouwmontage |
Technologie Standard | Verpakking / doos TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 240 V | Apparaatpakket leverancier SOT-23 |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode) 200mA | Basisproductnummer |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 1 V @ 100 mA |