CMPD2003S TR TIN/LEAD is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 0
Diodearray 1 paar serieschakeling 200 V 200mA Opbouwmontage TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
CMPD2003S TR TIN/LEAD
Productnummer DigiKey
1514-CMPD2003STRTIN/LEADTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CMPD2003S TR TIN/LEAD
Beschrijving
DIODE ARRAY GP 200V 200MA SOT23
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabrikant
Central Semiconductor Corp
Inverse hersteltijd (trr)
50 ns
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 200 V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 150°C
Configuratie diode
1 paar serieschakeling
Type montage
Opbouwmontage
Technologie
Standard
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
200 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
200mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.25 V @ 200 mA