SCM0150100
Productnummer DigiKey
3667-SCM0150100-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCM0150100
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NO 150A 0-100V
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NO (1 vorm A) Hockeypuck
Categorie
Spanning - ingang
4,5 ~ 32 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
0 V ~ 100 V
Verpakking
Box
Stroombelasting
150 A
Status onderdeel
Actief
Weerstand status Aan (max.)
1 mOhms
Type montage
Chassismontage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C