MF72-400D9
Productnummer DigiKey
317-1173-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MF72-400D9
Beschrijving
ICL 400 OHM 20% 200MA 11MM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 400 Ohms ±20% 200 mA 0,433" (11,00mm)
Categorie
Tolerantie
±20%
Fabrikant
Cantherm
Stroom - max. stabiele toestand
200 mA
Serie
R bij stroom
30.3 Ohms
Verpakking
Bulk
Diameter
0,433" (11,00mm)
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
R bij 25 °C
400 Ohms