MF72-016D7
Productnummer DigiKey
317-1152-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MF72-016D7
Beschrijving
ICL 16 OHM 20% 700MA 9MM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 16 Ohms ±20% 700 mA 0,354" (9,00mm)
Categorie
Tolerantie
±20%
Fabrikant
Cantherm
Stroom - max. stabiele toestand
700 mA
Serie
R bij stroom
1.003 Ohms
Verpakking
Bulk
Diameter
0,354" (9,00mm)
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
R bij 25 °C
16 Ohms