MF72-010D9
Productnummer DigiKey
317-1161-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MF72-010D9
Beschrijving
ICL 10 OHM 20% 2A 11MM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 10 Ohms ±20% 2 A 0,433" (11,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MF72-010D9 Modellen
Categorie
Tolerantie
±20%
Fabrikant
Cantherm
Stroom - max. stabiele toestand
2 A
Serie
R bij stroom
458 mOhms
Verpakking
Bulk
Diameter
0,433" (11,00mm)
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
R bij 25 °C
10 Ohms