CT4049-1.5A
Productnummer DigiKey
1768-CT4049-1.5A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT4049-1.5A
Beschrijving
FUSE CERM 1.5A 1KVAC 1KVDC 3AB
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 A 1 kV AC 1 kV DC-zekering Patroon, keramisch 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Nominale spanning - AC
1 kV
Fabr.
Nominale spanning - DC
Serie
Antwoordtijd
Snel blazen
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Breekvermogen bij nominale spanning
50kA
Type zekering
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,252" L (6,35mm x 31,80mm)