CT2942-50
Productnummer DigiKey
BKCT2942-50-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT2942-50
Beschrijving
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage BNC naar BNC RG-58C 19,69" (500,00mm)
Categorie
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Fabrikant
Cal Test Electronics
Lengte
19,69" (500,00mm)
Verpakking
Bulk
Kabeltype
RG-58C
Status onderdeel
Actief
Kabelimpedantie
50 Ohms
Stijl
BNC naar BNC
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e connector
BNC stekker
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Kleur
Zwart
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Functies
Afgeschermd
2e connector
BNC stekker
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 80°C