PTS645SM43SMTR92 LFS
PTS645SM43SMTR92 LFS
PTS645SM43SMTR92 LFS
Productnummer DigiKey
CKN9112TR-ND - Tape & Reel (TR)
CKN9112CT-ND - Cut Tape (CT)
CKN9112DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS645SM43SMTR92 LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA/CAD-modellen
PTS645SM43SMTR92 LFS Modellen
Omtrek
6,00mm x 6,00mm
Bedieningskracht
160gf
Circuit
SPST-NO
Functies
Blauwe actuator
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Materiaal actuator
Polyamide (PA66), nylon 6/6
Type actuator
Standard
Mechanische levensduur
100.000 cycli
Type montage
Basisproductnummer
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
4,30mm