PTS645SH43SMTR92 LFS
Productnummer DigiKey
CKN11907TR-ND - Tape & Reel (TR)
CKN11907CT-ND - Cut Tape (CT)
CKN11907DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTS645SH43SMTR92 LFS
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTS645SH43SMTR92 LFS Modellen
Categorie
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
4,30mm
Fabr.
Oriëntatie actuator
Bovenaangedreven
Serie
Stijl aansluiting
Gullwing
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Omtrek
6,00mm x 6,00mm
Status onderdeel
Actief
Verlichting
Niet-verlicht
Circuit
SPST-NO
Bedieningskracht
200gf
Schakelfunctie
Off-Mom
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC