JS203011JCQN
JS203011JCQN
JS203011JCQN
Productnummer DigiKey
CKN10725TR-ND - Tape & Reel (TR)
CKN10725CT-ND - Cut Tape (CT)
CKN10725DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JS203011JCQN
Beschrijving
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Schuifschakelaars DP3T Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
JS203011JCQN Modellen
Categorie
Lengte actuator
2,00mm
Fabrikant
C&K
Materiaal contact
Koperlegering
Serie
Afwerking contact
Zilver
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
J-geleider
Circuit
DP3T
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Timing contact
Niet gespecificeerd
Materiaal actuator
Polyamide (PA46), nylon 4/6
Schakelfunctie
On-On-On
Travel schakelaar
2,00mm
Nominale stroom (A)
300mA (DC)
Elektrische levensduur
5000 cycli
Nominale spanning - DC
6 V