PX0580/63
PX0580/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PX0580/63
Productnummer DigiKey
708-1340-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PX0580/63
Beschrijving
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Gedetailleerde beschrijving
Voedingsingangconnectors Connector, bladen mannetje IEC 320-C14 Paneelmontage, flens
EDA/CAD-modellen
PX0580/63 Modellen
Type montage
Paneelmontage, flens
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Status onderdeel
Actief
Functies
Montage aan voor- of achterkant
Stijl connector
IEC 320-C14
Afmetingen paneeluitsparing
Variabele maat
Type aansluiting
Connector, bladen mannetje
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Goedkeuringsinstantie
CSA, ENEC, UL, VDE
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC