PX0579/63
Productnummer DigiKey
708-2629-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PX0579/63
Beschrijving
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Voedingsingangconnectors Connector, bladen mannetje IEC 320-C14 Paneelmontage, flens
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PX0579/63 Modellen
Categorie
Type filter
Ongefilterd - Commercieel
Fabrikant
Bulgin
Geschikt voor een zekering
Nee
Serie
Type montage
Paneelmontage, flens
Verpakking
Bulk
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Status onderdeel
Actief
Functies
Montage aan voor- of achterkant
Stijl connector
IEC 320-C14
Afmetingen paneeluitsparing
Variabele maat
Type aansluiting
Connector, bladen mannetje
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Goedkeuringsinstantie
CSA, UL
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC