PF0002/63
Productnummer DigiKey
708-2584-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0002/63
EDA/CAD-modellen
PF0002/63 Modellen
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC