PF0002/48 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Bulgin
Op voorraad: 0
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0002/48
Productnummer DigiKey
PF0002/48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0002/48
EDA/CAD-modellen
PF0002/48 Modellen
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,189" (4,8mm)
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC