PF0001/63
PF0001/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0001/63
Productnummer DigiKey
708-1329-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PF0001/63
EDA/CAD-modellen
PF0001/63 Modellen
Aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 27,30mm x 31,12mm
Nominale stroom - toestelinlaat
10A
Nominale spanning - toestelinlaat
250 VAC