ASMT-RF45-AN002
Productnummer DigiKey
516-2522-2-ND - Tape & Reel (TR)
516-2522-1-ND - Cut Tape (CT)
516-2522-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASMT-RF45-AN002
Beschrijving
LED YLW-GRN DIFFUSED 0603 SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geel-groen 573nm Led-indicatie - Discreet 2V 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASMT-RF45-AN002 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
145°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
574nm
Kleur lens
Wit
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Transparrantie lens
Diffuus
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Hoogte (max.)
0,45mm
Grootte lens
1,10mm x 0,80mm