SRP1038A-R45M
Productnummer DigiKey
SRP1038A-R45MTR-ND - Tape & Reel (TR)
SRP1038A-R45MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP1038A-R45MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SRP1038A-R45M
Beschrijving
FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
450 nH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 29 A 1,5mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SRP1038A-R45M Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
1,5mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
15 @ 100kHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
75MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)
Stroom - verzadiging
45A