PWR220T-20-R100F
Productnummer DigiKey
PWR220T-20-R100F-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PWR220T-20-R100F
Beschrijving
RES 0.1 OHM 1% 20W TO220-2
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 mOhms ±1% 20W Through-hole weerstanden TO-220-2, variant Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, pulsbestendig Dikkefilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PWR220T-20-R100F Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, pulsbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Buis
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
TO-220-2
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,398" L x 0,157" B (10,10mm x 4,00mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,575" (14,60mm)