PVG5A103C03R00
Productnummer DigiKey
490-2661-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-2661-1-ND - Cut Tape (CT)
490-2661-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PVG5A103C03R00
Beschrijving
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 kOhms 0,25W, 1/4W J-geleider Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 11.0 Draai Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PVG5A103C03R00 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±150ppm/°C
Fabrikant
Bourns Inc.
Aantal omwentelingen
11.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand
10 kOhms
Stijl aansluiting
J-geleider
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,189" x 0,138" oppervlak (4,80mm x 3,50mm)
Tolerantie
±10%