PV36W103C01B00
Productnummer DigiKey
118-PV36W103C01B00-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PV36W103C01B00
Beschrijving
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 25.0 Draai Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PV36W103C01B00 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Bourns Inc.
Aantal omwentelingen
25.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Buis
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand
10 kOhms
Stijl aansluiting
PC-pennen
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,378" x 0,197" oppervlak (9,60mm x 5,00mm)
Tolerantie
±10%