CRA2512-FZ-R080ELF
Productnummer DigiKey
CRA2512-FZ-R080ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CRA2512-FZ-R080ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRA2512-FZ-R080ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CRA2512-FZ-R080ELF
Beschrijving
RES 0.08 OHM 1% 3W 2512
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
80 mOhms ±1% 3W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig Metaalelement
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CRA2512-FZ-R080ELF Modellen
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 170°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2512 (6332 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,254" L x 0,132" B (6,45mm x 3,35mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)