VOF-85B-12
Productnummer DigiKey
179-VOF-85B-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VOF-85B-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 85W
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
VOF-85B-12 Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
87%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,24" H (101,6mm x 50,8mm x 31,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
12V
Stroom - uitgang 1
7.1 A