VOF-50B-24
Productnummer DigiKey
179-VOF-50B-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VOF-50B-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
VOF-50B-24 Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
89%
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,05" H (101,6mm x 50,8mm x 26,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang 1
2.1 A