VOF-50B-12
Productnummer DigiKey
179-VOF-50B-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VOF-50B-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VOF-50B-12 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
87%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,05" H (101,6mm x 50,8mm x 26,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, FCC, IEC, SIQ, TUV, UL
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
55024; 55032 Klasse B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Stroom - uitgang 1
4.2 A