ADP7112ACBZ-2.5-R7
Productnummer DigiKey
ADP7112ACBZ-2.5-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADP7112ACBZ-2.5-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP7112ACBZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP7112ACBZ-2.5-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6-WLCSP
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 6-WLCSP (0,95x1,16)
EDA/CAD-modellen
ADP7112ACBZ-2.5-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
140 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
320 µA
Besturingskenmerken
Inschakelen, softstart
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
6-XFBGA, WLCSP
Spanning - ingang (max.)
20V
Apparaatpakket leverancier
6-WLCSP (0,95x1,16)
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V