ADP2119ACPZ-3.3-R7
Productnummer DigiKey
ADP2119ACPZ-3.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADP2119ACPZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP2119ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP2119ACPZ-3.3-R7
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 2A 10LFCSP
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 2A 10-VFDFN blootliggende pad, CSP
EDA/CAD-modellen
ADP2119ACPZ-3.3-R7 Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
1,2MHz
Functie
Verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Ja
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
10-LFCSP-WD (3x3)
Spanning - ingang (min.)
2,3V