ADP1763ACPZ1.25-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP1763ACPZ1.25-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP1763ACPZ1.25-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP1763ACPZ1.25-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP1763ACPZ1.25-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.25V 3A 16-LFCSP
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 3A 16-LFCSP (3x3)
EDA/CAD-modellen
ADP1763ACPZ1.25-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
8 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
16 mA
Digi-Reel®
PSRR
62dB ~ 33dB (10kHz ~ 1MHz)
Besturingskenmerken
Inschakelen, power good, softstart
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Stroombegrenzing, thermische overbelasting
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
1,98V
Verpakking / doos
16-WFQFN blootliggende pad, CSP
Spanning - uitgang (min./vast)
1,25V
Apparaatpakket leverancier
16-LFCSP (3x3)
Spanningsuitval (max.)
0,145V @ 3A