ADP1715ARMZ-2.5-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP1715ARMZ-2.5-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP1715ARMZ-2.5-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP1715ARMZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP1715ARMZ-2.5-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8-MSOP
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 8-MSOP
EDA/CAD-modellen
ADP1715ARMZ-2.5-R7 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
100 µA
Stroom - voeding (max.)
650 µA
Besturingskenmerken
Inschakelen, softstart
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Apparaatpakket leverancier
8-MSOP
Spanningsuitval (max.)
0,5V @ 500mA