ADP1706ARDZ-1.8-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP1706ARDZ-1.8-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP1706ARDZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP1706ARDZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP1706ARDZ-1.8-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 1A 8-SOIC-EP
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A 8-SOIC-EP
EDA/CAD-modellen
ADP1706ARDZ-1.8-R7 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
390 µA
Stroom - voeding (max.)
1.55 mA
Besturingskenmerken
Inschakelen, softstart
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte) blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC-EP
Spanningsuitval (max.)
0,6V @ 1A