ADP165AUJZ-1.8-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP165AUJZ-1.8-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP165AUJZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP165AUJZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP165AUJZ-1.8-R7
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 150MA TSOT-23-5
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA TSOT-23-5
EDA/CAD-modellen
ADP165AUJZ-1.8-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
2.4 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
6.2 µA
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
SOT-23-5 dun, TSOT-23-5
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
TSOT-23-5
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V