ADP151ACPZ-1.8-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP151ACPZ-1.8-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP151ACPZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP151ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP151ACPZ-1.8-R7
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 200MA 6-LFCSP-UD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
EDA/CAD-modellen
ADP151ACPZ-1.8-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
20 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
350 µA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking / doos
6-UDFN blootliggende pad, CSP
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
6-LFCSP-UD (2x2)
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V