ADP150ACBZ-3.0-R7
Productnummer DigiKey
ADP150ACBZ-3.0-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADP150ACBZ-3.0-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP150ACBZ-3.0-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP150ACBZ-3.0-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 3V 150MA 4-WLCSP
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
EDA/CAD-modellen
ADP150ACBZ-3.0-R7 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
22 µA
Stroom - voeding (max.)
320 µA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-WFBGA, WLCSP
Spanning - uitgang (min./vast)
3V
Apparaatpakket leverancier
4-WLCSP (0,76x0,76)
Spanningsuitval (max.)
0,16V @ 150mA