ADP150ACBZ-1.8-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP150ACBZ-1.8-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP150ACBZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP150ACBZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP150ACBZ-1.8-R7
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-WLCSP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 150mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ADP150ACBZ-1.8-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
22 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
320 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 55dB (10kHz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
4-WFBGA, WLCSP
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V