ADP124ACPZ-1.8-R7
Productnummer DigiKey
505-ADP124ACPZ-1.8-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADP124ACPZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP124ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADP124ACPZ-1.8-R7
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 500MA 8-LFCSP-UD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 8-LFCSP-UD (2x2)
EDA/CAD-modellen
ADP124ACPZ-1.8-R7 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
105 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
280 µA
Digi-Reel®
PSRR
60dB (10kHz ~ 100kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
8-UFDFN blootliggende pad, CSP
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V