ADA4610-2ARZ-R7
Productnummer DigiKey
505-ADA4610-2ARZ-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADA4610-2ARZ-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADA4610-2ARZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADA4610-2ARZ-R7
Beschrijving
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
J-FET Versterkers 2 Circuit Rail-to-rail 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ADA4610-2ARZ-R7 Modellen
Categorie
Spanning - ingang offset
400 µV
Fabr.
Stroom - voeding
1,6mA (x2 kanalen)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang / kanaal
79 mA
Status onderdeel
Actief
Spanning - Span (Min)
10 V
Type versterker
Spanning - Span (Max)
30 V
Aantal circuits
2
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Rail-to-rail
Type montage
Opbouwmontage
Slew rate
61V/µs
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Versterking bandbreedte product
16.3 MHz
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
-3 dB bandbreedte
9.5 MHz