LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z
Productnummer DigiKey
475-LST676-R1S1-1-ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
475-LST676-R1S1-1-ZCT-ND - Cut Tape (CT)
475-LST676-R1S1-1-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z
Beschrijving
LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 633nm Led-indicatie - Discreet 2V 2-PLCC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Serie
Kijkhoek
120°
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Golflengte - dominant
Kleur
Golflengte - piek
645nm
Configuratie
Standard
Verpakking / doos
2-PLCC
Kleur lens
Kleurloos
Apparaatpakket leverancier
Transparrantie lens
Helder
Grootte / afmetingen
3,20mm L x 2,80mm B
Millicandela-waarde
Hoogte (max.)
2,10mm
Stijl lens
Rond met platte top
Basisproductnummer
Grootte lens
2,40mm dia