LS R976-NR-1-0-20-R18
Productnummer DigiKey
475-LSR976-NR-1TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-LSR976-NR-1CT-ND - Cut Tape (CT)
475-LSR976-NR-1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LS R976-NR-1-0-20-R18
Beschrijving
LED RED DIFFUSED 0805 SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 633nm Led-indicatie - Discreet 2V 0805 (2012 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LS R976-NR-1-0-20-R18 Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Serie
Kijkhoek
160°
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Golflengte - dominant
Kleur
Golflengte - piek
645nm
Configuratie
Standard
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Kleur lens
Wit
Apparaatpakket leverancier
Transparrantie lens
Diffuus
Grootte / afmetingen
2,00mm L x 1,25mm B
Millicandela-waarde
Hoogte (max.)
0,90mm
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Basisproductnummer
Grootte lens
1,30mm x 1,25mm