GD PSLM31.14-ROSK-25-1-100-R18
Productnummer DigiKey
475-GDPSLM31.14-ROSK-25-1-100-R18TR-ND - Tape & Reel (TR)
475-GDPSLM31.14-ROSK-25-1-100-R18CT-ND - Cut Tape (CT)
475-GDPSLM31.14-ROSK-25-1-100-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GD PSLM31.14-ROSK-25-1-100-R18
Beschrijving
67000
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Led-verlichting - Kleur DURIS® S 5 Blue 452,5nm (444nm ~ 461nm) 1212 (3030 metrisch)
Categorie
Vloeimiddel bij stroom/temperatuur - test
187mW (164mW ~ 210mW)
Fabr.
Temperatuur - test
25°C
Serie
Kijkhoek
120°
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
1212 (3030 metrisch)
Kleur
Apparaatpakket leverancier
1212
Golflengte
452,5nm (444nm ~ 461nm)
Grootte / afmetingen
0,118" L x 0,118" B (3,00mm x 3,00mm)
Stroom - test
100mA
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
2,85V
Basisproductnummer
Stroom - max.
200mA