083-58SCP-RFX
Productnummer DigiKey
ARFX2881-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
083-58SCP-RFX
Beschrijving
CONN UHF PLUG STR CRIMP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
UHF Connector Stekker, pen mannetje Niet-constant Vrijhangend (in-lijn) Krimpen of solderen
Categorie
Frequentie - max.
300 MHz
Fabr.
Aantal poorten
1
Verpakking
Bulk
Kleur behuizing
Zilver
Status onderdeel
Actief
Materiaal middencontact
Messing
Stijl connector
Inclusief
2 st. - 1 connector, 1 eindhuls
Type aansluiting
Stekker, pen mannetje
Materiaal behuizing
Messing
Contactklemmen
Krimpen of solderen
Afwerking behuizing
Nikkel
Afsluiter afscherming
Krimpen
Beplating middencontact
Zilver
Impedantie
Niet-constant
Diëlektrisch materiaal
Fenol-formaldehyde (fenolisch)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Nominale spanning
500 V
Kabelgroep
RG-58, 58A, 58B, 58C, 141, 303, LMR-195, Belden B7806A, 9907