PCTMI2458-RPC
Productnummer DigiKey
3299-PCTMI2458-RPC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCTMI2458-RPC
Beschrijving
RF ANT 2.45GHZ WHIP STR RP-TNC
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2,45GHz, 5,535GHz Bluetooth, Wi-Fi Spriet, recht RF-antennes 2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,92GHz 3dBi, 5dBi RP-TNC Paneelmontage
Categorie
Aantal banden
2
Fabrikant
Amphenol PCTEL
VSWR
2
Serie
Versterking
3dBi, 5dBi
Verpakking
Box
Vermogen - max.
5 W
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
RP-TNC
RF familie/standaard
Bluetooth, WiFi
Bescherming tegen binnendringen
IPX7
Frequentie groep
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Type montage
Paneelmontage
Frequentie (midden/band)
2,45GHz, 5,535GHz
Hoogte (max.)
3,260" (82,80mm)
Frequentiebereik
2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,92GHz