ACS781LLRTR-100U-T
Productnummer DigiKey
620-1826-2-ND - Tape & Reel (TR)
620-1826-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1826-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS781LLRTR-100U-T
Beschrijving
CURRENT SEN HE/DIFF 100A 7-PSOF
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 100A 1 kanalen Hall-effect, differentieel Unidirectioneel 7-PowerSMD-module
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACS781LLRTR-100U-T Modellen
Categorie
Nauwkeurigheid
±1,5%
Fabr.
Spanning - voeding
3V ~ 3,6V
Antwoordtijd
3,6µs
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Stroom - voeding (max.)
15mA
Voor meten
DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Automotive
Stroom - meting
Polarisatie
Unidirectioneel
Gevoeligheid
26,4mV/A
Verpakking / doos
7-PowerSMD-module
Frequentie
DC ~ 120kHz
Apparaatpakket leverancier
7-PSOF
Lineariteit
±1%