ACS724LLCTR-2P5AB-S
Productnummer DigiKey
620-ACS724LLCTR-2P5AB-STR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS724LLCTR-2P5AB-SCT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS724LLCTR-2P5AB-SDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS724LLCTR-2P5AB-S
Beschrijving
CURRENT SEN HE/OL 2.5A 8-SOIC
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 1 kanalen Hall-effect, open lus Bidirectioneel 8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACS724LLCTR-2P5AB-S Modellen
Categorie
Nauwkeurigheid
±0,6%
Fabr.
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Antwoordtijd
4µs
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
14mA
Voor meten
AC/DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Sensortype
Soort
Automotive
Aantal kanalen
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Uitvoer
Vergelijkend, spanning
Polarisatie
Bidirectioneel
Gevoeligheid
800mV/A
Type montage
Frequentie
DC ~ 120kHz
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Lineariteit
±1,5%