ACS37220LEZATR-150B3
Productnummer DigiKey
620-ACS37220LEZATR-150B3TR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS37220LEZATR-150B3CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS37220LEZATR-150B3DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS37220LEZATR-150B3
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE 100A 7-QFN
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 100A 1 kanalen Hall-effect Bidirectioneel 7-PowerLQFN
Categorie
Spanning - voeding
3,15V ~ 3,45V
Stroom - voeding (max.)
15,5mA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Gevoeligheid
8,8mV/A
Frequentie
DC ~ 150kHz