ACS37220LEZATR-100B5
Productnummer DigiKey
620-ACS37220LEZATR-100B5TR-ND - Tape & Reel (TR)
620-ACS37220LEZATR-100B5CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS37220LEZATR-100B5DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS37220LEZATR-100B5
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE 100A 7-QFN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 100A 1 kanalen Hall-effect Bidirectioneel 7-PowerLQFN
Categorie
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Fabr.
Antwoordtijd
4µs
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
15,5mA
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Voor meten
DC
Soort
Automotive
Sensortype
Kwalificatie
AEC-Q100
Stroom - meting
Polarisatie
Bidirectioneel
Aantal kanalen
1
Type montage
Uitvoer
Analoge spanning
Verpakking / doos
7-PowerLQFN
Gevoeligheid
20mV/A
Apparaatpakket leverancier
7-QFN (4x4)
Frequentie
DC ~ 150kHz