ATS-X51325D-C1-R0
ATS-X51325D-C1-R0
ATS-X51325D-C1-R0
Productnummer DigiKey
ATS36781-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATS-X51325D-C1-R0
Beschrijving
MAXIFLOW 31.75X31.75X9.5MM T766
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Koellichaam BGA Aluminium Topbevestiging
Categorie
Vorm
Vierkant, hoekige vinnen
Fabr.
Lengte
1,279" (32,50mm)
Serie
Breedte
1,279" (32,50mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte vin
0,374" (9,50mm)
Status onderdeel
Actief
Thermische weerstand bij gedwongen luchtstroom
6,00°C/W @ 200 LFM