ALD1106PBL
Productnummer DigiKey
1014-1012-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ALD1106PBL
Beschrijving
MOSFET 4N-CH 10.6V 14PDIP
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 10,6V 500mW Through-hole 14-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ALD1106PBL Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1V @ 1µA
Fabrikant
Advanced Linear Devices Inc.
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3pF @ 5V
Verpakking
Buis
Vermogen - max.
500mW
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (TJ)
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Type montage
Through-hole
Configuratie
4 N-kanaal, gekoppeld paar
Verpakking / doos
14-DIP (0,300", 7,62mm)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
10,6V
Apparaatpakket leverancier
14-PDIP
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
500Ohm @ 5V